Сътрудник обслужване на клиенти с холандски, полски, португалски, френски или италиански език- Варна

СЪТРУДНИК ОБСЛУЖВАНЕ НА КЛИЕНТИ С ХОЛАНДСКИ, ПОЛСКИ, ПОРТУГАЛСКИ, ФРЕНСКИ ИЛИ ИТАЛИАНСКИ ЕЗИК
Основни задължения:
Обслужване на клиентски запитвания по телефон, чат или имейл;
Разрешаване на казуси и клиентски проблеми;
Координиране на различни канали за комуникация;
Анализиране, администриране на получената информация.

Основни изисквания:
Отлично владеене на някой от следните езици: полски, португалски, холандски, италиански, френски;
Работно ниво на английски език – минимум B1;
Много добра компютърна грамотност;
Отлични комуникативни умения.

Компанията предлага:
Мотивиращо заплащане + бонусна система;
Социален пакет;
Възможност за кариерно развитие във всички насоки на компанията;
Различни обучения и сертификати за служителите.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 1200 до 1900 лева на месец

Категория:

Бизнес /консултантски услуги

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

15.11.2018

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК