ЕКСПЕРТ МАРКЕТИНГ И ПРОДАЖБИ- Благоевград

Описание

ЕКСПЕРТ МАРКЕТИНГ И ПРОДАЖБИ
Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

Нашия партньор е един най- добре установените комплекси в България, който години наред привлича множество почитатели на спорта от целия свят.
Комплексът е разположен в Югозападна България и разполага с петзвезден хотел, Спа и спорт съоръжения, барове и ресторанти, както и други луксозни услуги.

За техния екип търсим мотивиран кандидат с опит в отдел "Продажби", който да се присъедини на позицията:

Експерт Маркетинг и Продажби

Основни задължения:
Отговаря за контрола и подпомагането на текущото обслужване на клиентите (подготовка на договори за продажба, управление и обезпечаване на цялата съпътстваща документация);
Извършва всички дейности, възложени от ръководството на фирмата във връзка с продажба на имоти и обслужване на клиенти;
Провежда регулярни срещи с екип брокери /юристи/, разпределение на оперативни задачи и получаване на обратна връзка;
Контролира изготвянето на ценови листи и оферти към клиентите;
Контролира и подпомага подготовката на договора за продажби и договори за управление;
Отговаря за изготвянето на регулярни справки свързани с продажбите;
Съгласувано с другите сруктурни звена изготвя графика за обзавеждане и завършване на продадените имоти;
Следи за своевременно изпълнение на сключените договори за продажби;
Ежедневно информира ръковдството за всички по-важни въпроси свързани с оперативното управление на продажбите на имоти;

Компанията предлага:
Много добро стартово възнаграждение;
Отлични условия за работа;
Възможност за гъвкаво работно време;
Фирмено обучение;
Възможност за развитие в компанията;
Безплатно настаняване в комплекса.

Изисквания за заемане на позицията:

Познаване на портфийла на фирмата;
Общи икономически и маркетингови познания;
Организационни и управленски умения;
Умения за работа в екип и самостоятелно решаване на проблеми;
Търговски умения;
Организаторски умения;
Комуникативни умения;
Умения да взема решения;
Способност да усвоява нови неща;
Компютърна грамотност;
Владеене на чужд език;
Шофьорска книжка.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361 от 15.09.2017г.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Продажби - експерт мениджъри

Населено място:

Гр. Благоевград

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

31.12.2018

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК