Заместник управител за хипермаркет Kaufland, ул. Янко Комитов № 8А- Бургас

Дай успешен старт на кариерата си в международна търговска компания, която залага на резултати, динамика и коректност. Със своята всеотдайна работа над 6400 служители в България допринасят значително за нашия успех. При нас ще откриеш многообразие от възможности, за да покажеш най-доброто от себе си.

Твоите задачи:

• отговаряш за работата на поверения ти сектор – координирате и контролирате приемането, предаването, складирането и подредбата на стоките, планирате работния график на служителите в сектора, отговаряш за постигнатите резултати и добрата атмосфера в екипа;
• подпомагаш ръководния екип на филиала, като прилагаш опита и знанията си по диспозицията на стоки и обслужването на клиенти;
• ръководиш филиала в отсъствие на управителя– като персонал, стокооборот и резултати в числа, съдействаш за прилагане на нови филиални концепции.

Твоят профил:

• имаш завършено подходящо висше образование и добра компютърна грамотност;
• имаш добри организационни умения и опит в ръководене на персонал;
• имаш готовност за работа на смени.

Нашето предложение:

• стартово брутно месечно възнаграждение в размер на 2050 лв. за 8 часов работен ден
• социален пакет от придобивки: ежемесечни ваучери за храна на стойност 60 лв., допълнително здравно осигуряване и спортна карта
• гъвкаво работно време на смени и коректност при отчитането му до минута
• възможности за начално и надграждащо обучение и кариерно развитие в международна компания
• подаръчни пакети при раждане на дете, ученик в семейството, както и за коледните празници
• 21 дни платен годишен отпуск, нарастващ с увеличаване на стажа ти в компанията
• възможност за до 3 месеца неплатен "творчески" отпуск след навършване на 5 години в компанията
• участие във вътрешни инициативи и корпоративни събития

Ако сме предизвикали твоя интерес, моля изпрати ни твоята автобиография за кандидатстване.

Твоята кандидатура ще бъде разгледана при пълна конфиденциалност. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Личните данни, които доброволно предоставяш, се обработват в съответствие със Закона за защита на личните данни за целите на осъществяване на подбор.

За контакти:

Кауфланд България ЕООД енд КО КД
На Информация – на вниманието на Администратор персонал
гр. Бургас, ул. Янко Комитов № 8А
Нека започнем съвместна работа за едно успешно бъдеще.

Изисквания към кандидата

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Трудово възнаграждение:

От 2050 до 2050 лева на месец

Категория:

Мениджмънт, бизнес развитие

Населено място:

Гр. Бургас

Адрес:

1233 София, ул Скопие 1 А

Дата:

07.11.2019

Организация:

Кауфланд България ЕООД енд Ко КД

Повече информация за Кауфланд България ЕООД енд Ко КД може да получите ТУК