БИЗНЕС АДМИНИСТРАТОР- София

Описание

БИЗНЕС АДМИНИСТРАТОР
Менпауър е световен лидер в сектора на труда и създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

Компанията търси да назначи за свой лоялен клиент мотивиран и отговорен човек на позицията:

Отговорности:

- Приемане и координиране на информация за заявки към отдел логистика;
- Координация и разпределение на информация към търговски отдел;
- Комуникация с чуждестранни доставчици;
- Комуникация с клиенти на компанията във връзка с доставки, наличности и др.;
- Работа с логистичен софтуер.

Изисквания:

- 2+ години опит на сходна позиция с координационни функции;
- Владеене на Excel,PowerPoint, Word;
- Отлично владеене на английски език;
- Комуникативност и екипност;
- Висока лична организираност.

Компанията предлага:

- Отлично възнаграждение;
- Офис на комуникативно място;
- Приятна работна атмосфера в сплотен и мотивиран екип;
- Обучение в спецификите на сектора на компанията;
- Допълнителен платен годишен отпуск.

Ако предложението ни Ви се струва интересно и отговаряте на посочените критерии, моля изпратете своето актуално CV.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Очакваме Ви!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016г.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Категория:

Администрация

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

09.10.2018

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК