Бранд Мениджър- Бързооборотнен Сектор - Велико Търново

Менпауър България е световен лидер в управлението на Човешките ресурси, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За наш партньор, търсим мотивиран кантидат за позицията:

Бранд Мениджър - Бързооборотен Сектор

Основни отговорности:

• Инициира, планира и организира маркетинговите активности за съответните брандове;
• Анализира пазарни тенденции, потребителски нужди и представяне на конкуренцията за съответните категории;
• Създава и изпълнява годишен маркетингов план за съответните марки;
• Работи тясно с комуникационни, медийни и агенции за опаковки, за да осигури ефективни маркетингови кампании;
• Работи тясно с Търговски отдел и Отдел Нови асортименти, за да осигури успешен старт на нови продукти;
Изисквания:

• Творческа личност с опит в маркетинга към крайни клиенти;
• Възможност за изпълняване на цели в тесни срокове;
• Добри комуникационни, организационни и компютърни умения (в т.ч. MS Office);
• Аналитични умения;
• Владеене на английски език;
Компанията предлага:

• Конкурентно възнаграждение;
• Млада, позитивна и приятелски настроена среда;
• Възможност за професионално развитие;
• Служебен лаптоп;
Ако сте проактивен човек и тази позиция представлява интерес за Вас, моля изпратете Вашето актуално CV.

Благодарим Ви!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Мениджмънт, бизнес развитие

Населено място:

Гр. Велико Търново

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

25.01.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК