Управител на клиника за естетична медицина- София

Описание

Управител на клиника за естетична медицина
Менпауър е световен лидер в сферата на подбора и управлението на човешките ресурси, чрез повече от 4400 офиса в 80 държави.

В момента търсим за свой партньор – реномиран медицински център за естетична медицина, дерматология и хирургия, кандидат за позицията:

Успешният кандидат е опитен, проактивен професионалист, с отлични комуникационни и презентационни умения и експертиза в създаването и развитието на медицински центрове.

Основни задължения:
Развитие и управление на медицинския център
Разработване, реализация и мониторинг на процесите и стратегията
Изграждане на ефективни маркетинг и продажбени планове и стратегии
Изготвяне и мониторинг на бюджетните цели
Проучване и анализ на пазара с цел откриване на нови партньори и възможности за развитие
Организиране на промоционални и PR кампании
Преговор и менажиране на партньорска мрежа
Управление на екип от специалисти
Анализ на постигнатите резултати и предприемане на корективни действия
Изисквания към кандидатите:
Висше образование в сферата на икономиката или друго релевантно
2+ години опит като Управител на клиника (опит в сферата на естетичната медицина и дерматология ще се счита за сериозно предимство)
Опит в осъществяването на стратегическо и маркетинг планиране
Опит в изграждането и менажирането на екип
Умения за планиране и организиране на рекламни и промоционални кампании
Опит в управлението на партньорска мрежа
Умения за осъществяване на бюджетиране
Компанията предлага:
Възможност да изградите стандартите на работа и стратегията за развитие на центъра, базирайки се на вашия опит и експертиза
Динамична работна среда, която стимулира креативност, инициативност и предприемачески подход
Възможност да работите с най-висок клас иновативни технологии в сферата на естетичната медицина
Стимулиращо възнаграждение

Ако това предложение Ви е заинтригувало, ще очакваме Вашата автобиография. Ще се свържем само с предварително одобрените по документи кандидати.

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Стаж

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти

Категория:

Медицина

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

05.12.2018

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК