МЛАДШИ СИСТЕМЕН АДМИНИСТРАТОР- София

Описание

Направете кариера с HOMEMAX!

Ако искате да станете част от голяма и престижна търговска компания, присъединете се към нашия екип! За централния ни офис в гр. София търсим

МЛАДШИ СИСТЕМЕН АДМИНИСТРАТОР

Задължения и отговорности:

• Създава и администрира потребителите на компютърни системи- акаунти, права и достъп до ресурсите
• Инсталира и своевременно актуализира ползвания софтуер
• Осигурява отдалечена помощ на магазини и потребители при възникнали проблеми с цел безпроблемна работа с ERP системата
• Разрешава мрежови, компютърни и потребителски проблеми
• Изгражда вътрешни LAN мрежи
• Поддържа и конфигурира сървъри, работни станции, касови апарати и периферни устройства
• Извършва архивиране и възстановяване на компютърните системи
• Диагностицира и отстранява софтуерни и хардуерни проблеми
• Следи и информира за проблеми с продуктивността на системите

Изисквания за заемане на длъжността::

• Опит на подобна позиция- минимум 1 година
• Образование в сферата на Информационните Технологии
• Опит в администриране на Microsoft базирани операционни системи – Windows XP, Windows 7, Windows 8
• Основни познания за Active Directory
• Опит в администриране на Microsoft Office пакети – MS Office 2007, MS Office 2010
• Опит със софтуер за отдалечен достъп
• Основни познания в LAN, WAN, TCP/IP
• Опит в администриране на периферни устройства – принтери, скенери
• Шофьорска книжка

Ние предлагаме:

• Атрактивно възнаграждение и добър социален пакет
• Коректни и дългосрочни трудови отношения
• Предизвикателна и динамична работа
• Работа в екип от доказани професионалисти и лидери в сектора

Ако нашето предложение е предизвикало интереса Ви и смятате, че отговаряте на изискванията ни, очакваме Вашата кандидатура. Ние ще се свържем само с одобрените кандидати.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално и подлежат на закрила по смисъла на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

ИТ и Компютърни специалисти

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. София, бул. \"Владимир Вазов\" № 83

Дата:

10.06.2019

Организация:

Баумакс България ЕООД

Повече информация за Баумакс България ЕООД може да получите ТУК