Маркетинг специалист

Investor Media Group е водеща медийна компания, базирана в София. Портфолиото на медийната група включва ТВ, радио, онлайн и печатни медии.

Търсим Маркетинг специалист

ОТГОВОРНОСТИ И ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
• Организира и изпълнява маркетингови дейности на фирмата;
• Администриране на договори, партньорства, рекламни кампании;
• Събира, обработва, систематизира и анализира маркетингова информация;
• Подпомага създаването, изпълнението и измерването на ефективността на различни маркетингови и рекламни кампании на фирмата;
• Организиране и администриране на игри;
• Копирайтинг;
• Изготвя регулярни справки за отчитане и анализ на дейността;
• Медиапланиране и координация на рекламни кампании– онлайн, ТВ, радио;
• Тясна работа с всички отдели във фирмата.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Специални умения:
ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ: • Висше образование в областта на маркетинг; • Професионален опит в медиа е сериозно предимство; • Отлични комуникативни и аналитични умения; • Точност, коректност и лоялност към фирмата; • Умения за работа с MS Office, Outlook; • Отлични комуникативни и аналитични умения.

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Категория:

Медии

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, бул. Брюксел 1

Дата:

17.09.2018

Организация:

ИНВЕСТОР.БГ АД

Детайли за организацията:

Повече информация за ИНВЕСТОР.БГ АД може да получите ТУК