Експерт/Специалист развитие на продукти за управление на парични средства- София

Описание

писание

УниКредит е лидер на европейския пазар. Ние сме банка на реалното действие, фокусирана да предоставя практични решения по лесен и ефикасен начин. Така допринасяме за истинска промяна в живота на хората, семействата, компаниите и корпорациите.

Основни задачи и отговорности

Основните отговорности за позицията са да:

Участва в разработването и внедряването на нови продукти за управление на парични средства;
Предлага промени в продуктите, участва в създаването на процеси и изготвянето на процедури;
Консултира и оказва съдействие относно приложението на продуктите на звеното;
Предлага решения за специфични нужди на корпоративни клиенти;
Провежда продуктови обучения;
Изготвя анализи, отчети и справки за дейността на отдела;
Следи развитието на пазара, промените в клиентските нужди и регулаторните промени в сферата;
Участва в местни и международни проекти, свързани с дейността на отдела в рамките на Уникредит Булбанк и Уникредит Груп.
Изисквания

Подходящите кандидати имат:

Висше икономическо или техническо образование;
Отлично владеене на английски език;
Отлична компютърна грамотност;
Oпит в областта на разработване на продукти, продажбите или привличането на клиенти ще се счита за предимство;
Оперативност, бърза реакция, прецизност, учтивост, коректност;
Аналитично мислене, инициативност, креативност;
Отлични комуникативни умения;
Умения за работа в екип.

Информация за кандидатстване
Детайли за кандидатстване:

Месторабота: България, София;
Как да кандидатствате: Изпратeте актуална автобиография и мотивационно писмо.

Предоставянето на личните данни е доброволно, тяхното обработване, ползване в процеса по подбор и съхраняване ще се извършва в пълно съответствие със Закона за защита на личните данни. УниКредит Булбанк АД в качеството си на администратор, гарантира пълна защита.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Мениджмънт, бизнес развитие

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Адрес на регистрация на Уникредит: гр. София

Дата:

17.07.2018

Организация:

УниКредит Булбанк АД

Повече информация за УниКредит Булбанк АД може да получите ТУК