Ръководител екип Управление на автопарк- София

Описание

Ръководител екип Управление на автопарк
Adecco е една от компаниите в листата на Global Fortune 500 и е световния лидер в предлагането на услуги в областта на човешките ресурси. Adecco Group свързва над 500,000 сътрудници с клиенти всеки ден чрез своята мрежа с над 6,600 офиси посредством 34,000 служители, в повече от 60 страни и територии по света. Към настоящия момент

Адеко търси да назначи за свой клиент – лидер в предлагането на финансови услуги за автомобилния бранш, служител на позиция:

Основни задължения:

• Професинално обслужване и консултиране на клиенти и бизнес партньори чрез телефон, имейл и на място;
• Техническо администриране и обслужване на договори, съставяне, изготвяне и управление на договори в електронната система;
• Калкулация и изготвяне на оферти, изготвяне на документация за участие в търг;
• Изготвяне на оценка за платежоспособност (надежност за кредитиране);
• Проверка на фактурите за сервизна поддръжка и комуникация със сервизите;
• Съблюдаване спазването на договорките по време на срока на договора, както и изготвяне на справки за клиентите;
• Планиране, изграждане и съдействие при обучения в областта на Управление на автопарк.

Основни изисквания:

• Висше икономическо или техническо образование;
• Професионален опит в областта на управлението на автопарк и сервизна поддръжка на автомобила;
• Много добра компютърна грамотност - MS Office;
• Работно ниво на английски и/или немски език;
• Умение за работа в екип, много добри комуникативни способности.

В случай че предложението представлява интерес за Вас, изпратете автобиографията си. Ще се свържем само с одобрените кандидати. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N: 1814 /08.12.2014г.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Мениджмънт, бизнес развитие

Населено място:

Гр. София

Адрес:

1766, София, Бизнес Парк, Сграда 11A, етаж 2

Дата:

10.12.2018

Организация:

Adecco Bulgaria Ltd
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Adecco Bulgaria Ltd може да получите ТУК