Изпълнителен директор- Пловдив

Описание

Изпълнителен директор

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

Наш клиент е компания, лидер в сферата на строителството, изпълнител на различни сондажни проекти. Във връзка с разширяването на дейността си на външния пазар, за тях търсим :

Отговорности:
Осигурява постоянния растеж на компанията и стабилността й, като предлага решения и стратегии за успешно развитие;
Осигурява финансовата стабилност на компанията и се грижи за рентабилността на проектите, подготвя годишни бюджети, анализи на инвестиции и др.
Участва в различни мероприятия, събития на индустрията и др;
Контролира качеството на работата в цялата компания в тясно сътрудничество с ръководителите на отдели, съдейства при наемане на персонал, оценка на труда и изплащане на заплати и обезщетения;
Следи за изпълнението на заложените бюджети и предлага мерки за увеличаване на ефективността на база реални резултати;
Участва във водене на преговори, определяне на ценови нива и сключване на договори с партньори, като поддържа близки отношения с тях;
Управлява екипи като ръководи процеса по изпълнение на възложените за изпълнение проекти в цялата страна съвместно с техническите ръководители;

Основни изисквания:
Висше образование в областта на Бизнес Администрация, Икономика, Строителство, Право или техническа специалност;
5 – 10 години управленски опит;
Отлично владеене на английски език /втори език е предимство/;
Висока лична мотивация, способност да делегира задачи и способност да управлява времето си ефективно;
Лидерски качества - способност да мотивира персонал, умение да разрешава вътрешни и външни конфликти, категоричност при вземане на решения и разпределяне на задачи;
Умение за бързо разрешаване на проблеми;
Опит в управление на финанси и инвестиции
Възможност за пътувания в страната и чужбина
Шофьорска книжка, категория В

Компанията предлага:
Отлично възнаграждение и коректни трудови отношения;
Допълнителни социални придобивки;
Поемане на транспортни разходи за живущи извън град Асеновград;
Бонуси и допълнителни възнаграждения на база спечелени и изпълнени проекти;
Възможност за професионално развитие в компания, лидер в своя бранш.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361/15.09.2017

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Висше управленско ниво

Категория:

Мениджмънт, бизнес развитие

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

03.12.2018

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК