Вещо лице - автомобилно застраховане- Шумен

ДЗИ е един от най-разпознаваемите брандове на българския застрахователен пазар, с над 70-годишна история и е част от белгийската KBC Group.

Нашата мисия е да осигуряваме спокоен и сигурен живот. Успешната реализация на нашата мисия зависи от нашите служители. Присъединявайки се към нашия екип ще имате шанса да се развивате в среда от колеги с подобни ценности и да знаете, че работата ви носи спокойствие на обществото. Ние вярваме, че всеки един от служителите ни допринася и е отговорен за положителната промяна около нас.

Амбициозните планове за развитие на ДЗИ водят до постоянно търсене на нови таланти, които да допринесат за нашия общ успех!

Нашата Дирекция „Управление на щети“ е една от ключовите за успеха на нашия бизнес в днешния дигитален свят. Поради разрастването й, ние търсим хора, които са готови да се развиват и да се усъвършенстват всеки ден на позицията:

ВЕЩО ЛИЦЕ - АВТОМОБИЛНО ЗАСТРАХОВАНЕ

Основните Ви отговорности ще са:
∙ Извършва регистрация на щети и огледи на пострадали автомобили
∙ Приемане и обработка на документи по вече заведени претенции
∙ Комуникира и поддържа професионални отношения с партньори и клиенти

Вие сте Успешният кандидат, ако притежавате:
∙ Техническо образование
∙ Добра компютърна грамотност
∙ Висока степен на отговорност и организираност
∙ Отлични комуникативни умения
∙ Стаж в застрахователната дейност ще се счита за предимство
∙ Шофьорска книжка

Ние ви предлагаме:
∙ Работа на граждански договор
∙ Позиция във водеща компания на българския застрахователен пазар, част от KBC Group, една от основните банково-застрахователни групи в Европа
∙ Динамична работна среда
∙ Обучение
∙ Мотивиращо заплащане

В ДЗИ вярваме, че успеха не е цел, а пътешествие, в което Вие водите. Това ни мотивира да развиваме служителите си и да ги подпомагаме по пътя на техния кариерен растеж.

Предизвикахме ли интереса ви? Моля изпратете Ваша автобиография, ще се радваме да се запознаем!

Вашата кандидатура ще бъде разгледана в пълна конфиденциалност и при спазване на правилата за защита на личните данни.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Банково дело
Застрахователна дейност

Населено място:

Гр. Шумен

Адрес:

Бул. „Витоша“ 89Б

Дата:

14.12.2023

Организация:

ДЗИ–Общо застраховане” ЕАД

Повече информация за ДЗИ–Общо застраховане” ЕАД може да получите ТУК