Административен сътрудник

Изискване:

- комуникативни умения
- самостоятелност
- старателност, активност, целеустременност
- работа с компютър (на потребителско ниво) c MS Office и Internet
- ориентация и подход към клиентите
- добро владеене на Английски език ще се счита за предимство

Работата се състои в:
- комуникация с клиенти
- цялостна отговорност за поверените клиенти
- сътрудничество с опитни търговци и анализатори
- изпълнeние на определените търговски цели и планове на компанията
- подкрепа от страна на старшия мениджър
- организация и планиране на търговски срещи
- изпълнение на отделни задачи
- осъществяване на маркетинг и продажба на финансови услуги чрез изходящи телефонни обаждания
- поддържане на добрите отношения със съществуващите клиенти.
- работа с база данни

Предлагаме:
- Трудов договор
- основа при опитни специалисти
- твърдо финансово възнаграждение + бонуси
- специализиранo обучение в рамките на първоначалното адаптиране
- цялостна система на обучение насочена към професионално израстване и развитие в кариерата
-разширяване на професионалните умения - позицията е с възможност за кариерно развитие
- приятелски колектив от млади хора
- работа от понеделник до петък, свободни уикенди

Ако отговаряте на нашите изисквания и проявявате интерес към позицията, изпратете актуална автобиография.

Цялата лична информация на кандидатите е защитена от закон и ще бъде третирана като строго конфиденциална.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Трудово възнаграждение:

От 1500 до 2000 лева на месец

Категория:

Маркетинг

Населено място:

Гр. София

Дата:

14.08.2018

Организация:

КОМЪНУЕЛТ ХЕДКУОРТЪРС ЕООД

Повече информация за КОМЪНУЕЛТ ХЕДКУОРТЪРС ЕООД може да получите ТУК