Началник склад- София

Описание

Началник склад
Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За наш клиент - водеща компания в търговията със строителни материали, търсим мотивиран и амбициозен служител за позицията:

ОТГОВОРНОСТИ:
Организира и контролира движението на складово-материалните ценности, следи наличностите и срока на годност на материалите и осъществява контрол върху работата на персонала в склада.
Организира приемането на стоково-материалните ценности в склада.
Проверява съответствието на приеманите в склада СМЦ със съпровождащите ги документи.
Удостоверява с подписа си разрешенията за отпускане на стоки от склада.
Осъществява контрол върху работата на складовия персонал.
Организира и отговаря за товаро-разтоварната дейност.
Следи за комплектността, качеството, количеството и годността на приеманите СМЦ
Следи за правилното съхраняване на складово-материалните ценности.

ИЗИСКВАНИЯ:
Трябва да спазва и знае: нормите за пожарна и аварийна безопасност, и правилата за безопасни условия на труд;
Да съгласува работата си с останалите работници и служители и да им оказва помощ в съответствие с указанията на работодателя;
Средно или висше образование;
над 1 година трудов стаж по специалноста - предимство;
Добро физическо и психическо здраве, комуникативност и оперативност.

ФИРМАТА ПРЕДЛАГА:
Стимулиращо твърдо възнаграждение:
Възможност за работа във водеща компания в сектора;
Работа в динамичен екип.

Ако отговаряте на посочените изисквания и тази позиция представлява интерес за вас, моля изпратете вашето актуално CV.

Уведомяваме ви, че Менпауър България ще се свърже само с предварително одобрените кандидати. Поверителността на Вашите данни е гарантирана.

Менпауър България има лицензен номер № 2033 / 20.04.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Категория:

Мениджмънт, бизнес развитие
Работа в склад

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

09.10.2018

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК