Специалист "Доставки" - електроматериали- електрически инструменти и строително оборудване- София

Описание

Специалист "Доставки" - електроматериали
Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За наш клиент – компания, която търгува с кабели, проводници, електроапаратура, електроинсталационни и изолационни материали и осветление, търсим мотивиран кандидат за позицията
Специалист Доставки

Отговорности и задължения:
Проучва, наблюдава и анализира пазарните тенденции и условия, потребителските нужди на клиентите, наличието на конкурентни стоки и услуги, нови продукти и доставчици;
Поддържа контакти и добри търговски взаимоотношения с контрагенти, води кореспонденция, подготвя оферти и каталози;
Договаря цени, договори, срокове, условия и начини на транспортиране при покупко-продажби;
Администрира поръчките за стоки и материали в ERP система, както и поддържа база данни, относно стоките, материалите, цените и доставчиците;
Осигурява процесите по доставка така, че стоките и материалите да бъдат доставени точно на време.

Изисквания към кандидата:
Да е запознат с пазарните тенденции и условия, с конкуренцията в сферата, както и с номенклатурата на стоките;
Да е комуникативен, ерудиран, активен човек с опит и желание за набиране на нови доставчици и клиенти - български и чуждестранни;
Образование – висше техническо и/или икономическо е предимство;
Отлична компютърна грамотност;
Владеене на английски език – писмено и говоримо.

Компанията предлага:
Въвеждащо обучение;
Добро стартово възнаграждение;
Добра бонусна схема;
Стандартно работно време - от 8:00 до 16:30(пон. - пет.);
Ваучери за храна, осигурен обяд;
Работа в сплотен колектив.

В случай, че нашето предложение Ви е заинтригувало, ще очакваме Вашата професионална автобиография. Ще се свържем само с предварително одобрените по документи кандидати.

Менпауър България притежава лиценз за дейността си в България №2033/ 20.04.2016г.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Немски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Категория:

Мениджмънт, бизнес развитие

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

07.11.2018

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК