Инженер Релейни защити и автоматика за гр. София

Описание

Основни отговорности:
Диагностика и настройка на ел.съоръжения и апарати в разпределителни уредби, релейни и командни зали и измервателни лаборатории с обезпечаване на установения работен режим по напрежение, натоварване, температура и др. параметри;
Извършва монтаж, поддържане, ремонт, профилактика и настройка на ел. съоръжения, вторична комутация, РЗА и измервателна и специализирана апаратура;
Поддържа в изправност или готовност сигнализацията, блокировките и управляващите елементи в електрическите уредби;
Извършва анализ за функционалното състояние на схемите по първична и вторична комутация и работните проекти и предлага решения за подобряване на системите за управление, сигнализация и блокировки в енергийните обекти;
Провежда изпитания и измерване на параметри на ел.оборудване, съгласно техническите спецификации на ел.уредби и съоръжения;
Извършва проверка на действието на РЗА и ТМ и участва в анализа на причините за възникналите аварии и в дейностите по тяхното отстраняване;
Изготвя протоколи с резултатите от извършените обследвания на електрическите съоръжения и ги прилага към техническите досиета или техническата документация;
Участва в домашни дежурства по предварително изготвен график;

Изисквания:
Висше електротехническо образование – степен бакалавър;
Опит на подобна позиция приблизително 6 год.;
Познания по електротехника и устройство на ел. уредби и мрежи;
Познаване на методите за диагностика на съоръженията и апарати;
Много добра компютърна грамотност;
Четвърта квалификационна група по ТБ;
Умения за работа в екип;
Умения за работа в динамична среда.
Място на работа:
гр. София

НАШИТЕ ПРИНЦИПИ

БЕЗОПАСТНОСТ

ЕФЕКТИВНОСТ

ИНОВАЦИИ

ПРОФЕСИОНАЛИЗЪМ

СЪТРУДНИЧЕСТВО

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Категория:

Инженерни дейности

Населено място:

Гр. София