Продуктов Мениджър (Фармацевтична индустрия)- София

Описание

Продуктов Мениджър (Фармацевтична индустрия)
Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа. Вие не сте изключение!

Нашият партньор е установена фармацевтична компания с над 20 години история. Фокусът на тяхната дейност е регистрация на лекарствени продукти и дистрибутиране на западноевропейски марки за хранителни добавки, козметика и OTC лекарства. За тях търсим опитен професионалист на позицията:

Продуктов Мениджър

Основни отговорности:

• Създаване на стратегията и бизнес плана за цялата група продукти;
• Изграждане и поддържане на добри взаимоотношения с водещите специалисти от национално и местно ниво;
• Определя целевите групи, с които се работи активно;
• Включване в подготовката на всички промоционални материали;
• Участие в подготовката и обучителните програми на медицинските представители;
• Провеждане на пазарно проучване чрез използване на национални и международни източници.

Компанията предлага:

• Постоянна позиция в установена компания с изградени процедури;
• Добро стартово възнаграждение с възможност за увеличение на заплатата след изтичане на изпитателния срок;
• Офис на удобна локация в кв. Лозенец, в близост до метро;
• Стандартно работно време от 9 до 17:30;
• Сплотен колектив и позитивна работна среда;
• Възможност за дългосрочно развитие в компанията;
• Коректно отношение от страна на работодателя.

Изисквания за заемане на позицията:

• Завършено висше образование в сферата на фармацията или медицината;
• Опит на подобна позиция – минимум 2 година;
• Английски език на много добро ниво – поне B2;
• Добри компютърни умения: MS Office;
• Отлични комуникативни и презентационни умения;
• Умение да води комуникация на високо професионално ниво със медицински специалисти;
• Отговорност, внимание към детайла, способност за работа в екип.

Ако позицията представлява интерес за Вас, не се колебайте да ни изпратите Вашата автобиография!

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361/15.09.2017

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Мениджмънт, бизнес развитие

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

03.01.2019

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК