Производствен Директор- София

Описание

Производствен Директор

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

Към настоящия момент наш партньор е компания – лидер в производството на висококачествени печатни материали.Във връзка с разрастването на компанията, търсим мотивиран професионалист, който да се присъедини към компанията на позицията:

Основни задължения:
Ръководи, координира и контролира цялостната производствена дейност;
Следи за изпълнението на годишните производствени планове, както и изготвя периодични отчети за ръководството;
Участва в изготвянето и одобрението на разходните норми по производствените операции;
Осъществява контрол за техническата и оперативна подготовка на работа в различните производствени звена и осигуряване на техническа и технологична документация и материални ресурси;
Осигурява протичането на производствените процеси в съответствие със стандартите (изискванията) за качество и за безопасност по време на работа;
Координира създаването и внедряването на системи за анализ и контрол на качеството в производството;
Прави предложения за оптимизиране на разходите на база анализи на производствените резултати и възможности за оптимизация в технологичните режими;
Съдейства за реализиране на иновационната дейност в предприятието като участва във въвеждане на програми за реконструкция, модернизация и техническо обновление на производството;
Контролира спазването на трудовата и технологична дисциплина и на правилата за безопасност на труда в производствените звена, съгласно приетите в предприятието практики и стандарти ISO 9001.
Компанията предлага:
Работа в утвърдена компания на пазара (базирана в София);
Специализирано фирмено обучение;
Много добро стартово възнаграждение;
Много атрактивен социален пакет;
Гъвкаво работно време.
Изисквания към кандидата:
Висше техническо образование, предпочита се специалност, приложима в полиграфията.
Професионален опит – минимум 3 години на сходна ръководна длъжност.
Отлични организационни умения;
Отлични комуникационни умения;
Откритост, честност и лоялност към дружеството;
Позитивно отношение и умения за поставяне на ясни, конкретни, измерими и постижими цели и задачи на подчинените.
Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361 от 15.09.2017

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Категория:

Мениджмънт, бизнес развитие

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

03.10.2018

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК