Специалист входящи данни

Описание

Цел на позицията:
Специалист входящи данни идентифицира, обработва и подготвя предоставената от крайните клиенти информация, за да бъде използвана в следващите етапи от маркетинговите проучвания, спазвайки поставените срокове с максимална ефективност и с цел постигане на определените цели.

Вашите отговорности:
Извършване на дейности по събиране, обработка и подготовка на данни за бизнеса
Отчитане на всички установени грешки или несъответствия
Спазване на договорените дневни / седмични / месечни цели и крайни срокове
Покриване на показателите за производителност
Поддържане на високо ниво на качество на работа
Спазване на глобалните процедури при обработката на данните
Участие в срещи / дискусии с представители на бизнеса и крайните клиенти
Включване в обучения
Осигуряване на поддръжка и изпълнение на различни допълнителни задачи, подпомагащи процеса на предаване на данни

Необходими умения и опит:
Добра компютърна грамотност – работа с MS Office (Word, Excel, Outlook, PowerPoint и Excel)
Много добро владеене на английски език /ниво B1-B2/
Отлични комуникационни умения
Способност за идентифициране на потенциални проблеми и проактивност в тяхното разрешаване
Умение за работа с крайни срокове и поставени цели

Ние предлагаме:
Опит в глобална организация, лидер в своята област
Първоначално и последващо обучение
Възможности за професионално и личностно развитие
Работа в амбициозен и мотивиран екип
Конкурентно възнаграждение и бонус програма, обвързана с личното представяне и резултатите на компанията
Три допълнителни неработни дни годишно
Здравно застраховане
Програма за отстъпки с външни партньори
Достъп до едни от най-модерните технологии
Безплатна карта за градския транспорт за всички линии и парко места за велосипеди
Разнообразие от спортни инициативи като футбол и народни танци
Последно, но не и по важност – отлична локация на офиса в близост до центъра на София с удобен градски транспорт – бул. Цариградско шосе 47А

Високо оценяваме интереса към компанията и благодарим на всички кандидати за отделеното време.

Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Подавайки своята кандидатура за работа в ГфК България, Вие се съгласявате с това да обработваме личните данни, които сте ни предоставили чрез изпратените от Вас документи за кандидатстване (CV и/или мотивационно писмо и др.), както и за добавянето им към база данни на кандидати за работа в компанията.

Вие имате специфични законови права, свързани с личните данни, които събираме от Вас: право на достъп до данните, право на преносимост, право на възражение срещу обработването, право да поискате изтриване на данните Ви, право на жалба до Комисия за защита на личните данни, и др.

ГфК България предприема необходимите мерки, за да гарантира, че Вашите лични данни се обработват, защитават и предават в съответствие с приложимото законодателство.

Ако искате да получите допълнително информация за дейностите по обработване на Вашите лични данни от страна на ГфК България, както и за Вашите права и начина, по който можете да ги упражнявате, моля посетете профила на компанията.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Категория:

Маркетинг

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, бул. Цариградско шосе 47А

Дата:

31.10.2018

Организация:

ГфК България ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за ГфК България ЕООД може да получите ТУК