Заместник Ръководител оперативен център за гр. София- София

Описание

Основни задължения:
Организира и ръководи работите по поддържането и експлоатацията на електросъоръженията на територията на Оперативния център, като носи отговорност за срочното и качествено изпълнение;
Дава мотивирани предложения за ремонт и реконструкция на електрическите съоръжения;
Изготвя и предлага ремонтна и инвестиционна програма за съоръженията;
Изготвя графиците за дейности свързани с експлоатацията и поддържането на електрическите съоръжения на територията на Оперативния център;
Организира и ръководи цялостния процес по откриването и отстраняването на аварийни смущения и повреди в електроразпределителната мрежа СрН и НН на Оперативния център;
Анализира състоянието на електроразпределителната мрежа на територията на Оперативния център и организира дейността по оптималното разпределение на електрическите товари;
Планира, заявява, получава и контролира разхода на материали, необходими за нормалната експлоатация на съоръженията;
Води отчетността за аварийност по съоръженията в зачисленото звено и анализира причините за възникването й, изготвя аварийните протоколи.

Изисквания:
Средно или висше електротехническо образование;
Професионален опит - минимум 5г.;
Работа в сферата енергетиката ще се счита за предимство;
Познаване правилата за текущо поддържане и ремонт на съоръженията ще се счита за предимство;
Познаване на електрическите съоръжения в електроразпределителните мрежи в ОЦ;
Пета квалификационна група по ПБЗРЕУЕТЦЕМ;
Много добра компютърна грамотност – MS Office;
Свидетелство за правоуправление на МПС – категория В;
Отлични комуникативни и организационни умения;
Много добри умения за работа в екип;
Добри способности за анализ и вземане на решение в критична ситуация.

Място на работа:
гр. София

НАШИТЕ ПРИНЦИПИ

БЕЗОПАСТНОСТ

ЕФЕКТИВНОСТ

ИНОВАЦИИ

ПРОФЕСИОНАЛИЗЪМ

СЪТРУДНИЧЕСТВО

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Мениджмънт, бизнес развитие

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул. Цариградско шосе №159