Специалист, Управление на стойността от клиенти – гр. София

VIVACOM е лидер в предоставянето на съвременни телекомуникационни услуги, които отговарят на най-високите професионални стандарти - мобилни и фиксирани гласови услуги, оптичен интернет, цифрова телевизия, до индивидуални телекомуникационни решения, направени по поръчка на клиента.

За дирекция “Клиентско изживяване“, отдел „Управление на стойността от клиенти“ търсим мотивиран и отговорен кандидат, който да заеме позиция Специалист, Управление на стойността от клиенти.

ВАШИТЕ ОТГОВОРНОСТИ ЩЕ БЪДАТ
Управлява цялостния процес по анализ на клиентски сегменти
Предлага и провежда различни инициативи с цел максимизиране стойността от клиентите, удовлетвореността и продължителността на техния жизнен цикъл чрез разработване и реализация на кампании
Участва активно в проекти за разработването и имплементацията на нови системи и приложения с цел по–добрата сегментация и последваща реализация и проследяване на клиентски кампании
Разработва и защитава бизнес проекти за специфични предложения за таргетирани кампании
Извършва анализ на резултатите от проведените кампании
Участва в оптимизирането и подобряването на процеси и процедури, насочени към Управление на взаимоотношенията с клиента, с цел повишаване удовлетвореността
Активно съдейства в преговорите с настоящи и бъдещи партньори в Програмата за лоялни клиенти на компанията. Участва в месечните инициативи свързани с програмата и фокус кампании
ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТА
Висше образование по специалност икономика, статистика или математика.
Отлични аналитични умения
Отлични познания и опит при работа с MS Office (Excel, Access, Power Point, Word, Outlook)
Отлично владеене на английски език
Умения за ползване на SQL или други програмни езици ще се счита за предимство.
Ние Ви предлагаме
Професионално развитие в най-голямата и високотехнологична телекомуникационна компания България
Обучение за придобиване на специфични познания и умения, свързани с работата и бъдещото развитие в компанията
Много добри възможности за възнаграждение спрямо приноса и постигнатите резултати
Разнообразни и конкурентни допълнителни придобивки

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Мениджмънт, бизнес развитие

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Цариградско шосе 115

Дата:

19.11.2018

Организация:

Vivacom

Детайли за организацията:

Повече информация за Vivacom може да получите ТУК