Специалист Внедряване на ERP системи- Варна

Easy Consult е българска консултантска компания, специализирана в управлението и развитието на човешките ресурси.

За наш клиент с дългогодишен опит в разработването и внедряването на бизнес информационни системи, търсим да назначим мотивиран професионалист на позицията:

Специалист Внедряване на ERP системи

Твоите отговорности ще вкючват:

• Осигурява техническа поддръжка на потребителите при възникнали проблеми с ERP системата;
• Участва в настройването и тестването на системата спрямо изискванията на клиента;
• Консултира клиентите за специфичните настройки в ERP системата и подпомага за разрешаването на казуси.
Изискванията ни към теб са да имаш:

• Образование в областта на информационните технологии / Техническо образование;
• Опит при внедряване или поддръжка на бизнес информационни системи (напр. ERP системи или финансово-счетоводни софтуерни продукти) ще се счита за предимство;
• Добро владеене на английски език;
• Интерес към технологиите.
Компанията предлага:

• Атрактивно заплащане;
• Възможност за професионално развитие и кариерно израстване;
• Стандартно работно време;
• Работа в динамична среда с енергичен и амбициозен екип.

Ако предложението ни представлява интерес за ТЕБ, ще се радваме да ни изпратиш свое CV.

Услугите ни са напълно конфиденциални и безплатни за кандидатите.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност съгласно ЗЗЛД.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение 2339/ 30.08.2017 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Инженерни дейности

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

14.04.2022

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК