Мениджър ключови клиенти с Немски език за DACH региона- София

Описание

Мениджър ключови клиенти с Немски език за DACH региона

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

В момента наш клиент е водещ производител на светлодиоди в Европа. Във връзка с развитието на външните пазари на компанията и разширяването на търговския им отдел,търси да назначим мотивиран професионалист, който да се присъедини към екипа им на позицията:

Отговорности:

Идентифицира и привлича потенциални клиенти;
Поддържа връзки с настоящите клиенти, като пряко се грижи за тях и работи за тяхната удовлетвореност;
Води преговори с нови и съществуващи клиенти и договаря търговски условия;
Периодично и навременно комуникира с клиентите нови продукти и/или услуги;
Активно участва в презентации, демонстрации, срещи и изложения;
Постоянно анализира, проучва и следи тенденциите на пазара и действията на конкуренцията;
Комуникира с проектният мениджър и мениджърът по производство.
Изисквания:
Висше Техническо или Икономическо Образование
Умение за водене на преговори и опит в работата с клиенти
Немски език - отлично ниво на владеене; Английски - предимство.
Компютърна грамотност;
Свидетелство за управление на МПС;
Възможност за бизнес пътувания.
Компанията предлага:
Топ локация в София;
Високо стартово възнаграждение;
Допълнителна бонусна система;
Допълнителен социален пакет;
Възможност за професионално развитие.
Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361 от 15.09.2017

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Немски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Мениджмънт, бизнес развитие

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

01.02.2019

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК