Бранд Маркетинг Мениджър- София

Нашият клиент е една от най-добре развитите компании с международно разрастваща се Fintech организация. Във връзка с тяхното разрастване, търсим мотивирана личност, която да се присъдени към техния екип.

Мисията на HRS Bulgaria е да свързва българския човешки капитал с най-добрите работодатели. Позволи ни да намерим по-добра работа за теб и да ти помогнем да се развиваш. Кандидатствай сега!

Роли и отговорности:
• Пряка работа с маркетинг екипа на компанията и всички звена, необходими за разработването на международния маркетингов план и бюджет;
• Съставяне, планиране и осъществяване на международната маркетинг стратегия на компанията;
• Управление и развитие на канали за социални медии и вътрешна комуникация;
• Наблюдение и докладване за ефективността и възвращаемостта на инвестициите;
• Организиране на маркетинг кампании и рекламирането на услугите и продуктите на дружеството;
• Следи състоянието и тенденциите на пазарите и цените на аналогичните стоки и услуги;
• Извършва маркетингови проучвания на пазарите;
• Анализира услугите и продуктите от директните конкуренти на дружеството;
• Участва в анализирането на потребителите и променянето на продукти, услуги и процеси;
• Консултира при определяне на пазарна стратегия, търговска практика, при разработването на рекламни кампании и ценовата политика;
• Изготвя отчети за изпълнението на годишните планове и периодични анализи в областта на маркетинга.

Изисквания:
• Мотивиран, страстен и доказан маркетинг професионалист, който търси положителна промяна и поле за изява и развитие;
• Отговорно отношение към работните задачи;
• Жажда за професионално и личностно развитие;
• Познания в планирането и организирането на BTL и ATL кампании;
• Поне 5 години опит и задълбочени познания в планирането и управлението на кампании във Facebook, Google Adwords, Bing, Mailchimp, измерването и следене на ефективност, постигане на заложени KPI.
• Отлично владеене на английски език, писмено и говоримо.

Агенцията предлага:
• Възможност за разгръщане на целия ти потенциал и реализиране на идеите ти;
• Атрактивно заплащне с възможност за бонуси, базирани върху постигнатите резултати;
• Преференциални условия за Карта Мултиспорт;
• Корпоративни обучения и програми за развитие;
• Кафе, чай, безалкохолни напитки и плодове в офиса;
• Атрактивна офис локация в центъра на София в близост до метро станция и други ключови спирки на градския транспорт.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2361 от 15.09.2017 г

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Маркетинг
Мениджмънт, бизнес развитие

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

05.08.2019

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК