Мениджър категория (Магазин за дрехи)- София

Описание

Мениджър категория (Магазин за дрехи)
Менпауър е световен лидер в сферата на подбора и управлението на човешките ресурси с над 2900 офиса в повече от 80 държави. Всеки ден над 600 човека в света започват работа благодарение на нас.

В момента, за наш клиент – компания-световен лидер в модната индустрия, търсим мотивиран за развитие в бранша кандидат за позицията:

Мениджър категория

Отговорностите на позицията включват:
Изготвяне на графици за работа, направляване и активно участие в обученията на нови служители;
Осъществяване на решения във връзка с персонала;
Супервизия и участие в коректното обслужване на клиентите;
Заместване на Управителя на магазина при отсъствието му, с оглед осигуряване на нормалното оперативно функциониране на филиала;
Подпомагане на извършването на инвентаризациите;
Дейности, свързани с управлението на паричните средства във филиала.

Идеалният кандидат притежава:
Опит на сходна позиция;
Отлични комуникативни и лидерски умения;
Желание за развитие в бранша;
Стремеж към постигане на резултати и способност за взимане на решения в динамична среда.

Тази възможност включва:
Отлични обучения и възможности за кариерно развитие;
Работа в мултинационална компания в сферата на модата сред екип от професионалисти и световни стандарти на работа;
Мотивиращо стартово възнаграждение;
Социален пакет и отстъпки на предлаганите от компанията стоки.

Ако отговаряте на посочените условия и тази позиция представлява интерес за вас, моля изпратете вашето актуално CV.

Благодарим Ви!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Мениджмънт, бизнес развитие

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

06.12.2018

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК