РЕГИОНАЛЕН МЕНИДЖЪР - гр. София

Менпауър е световен лидер в сферата на подбора и управлението на човешките ресурси, чрез повече от 4400 офиса в 80 държави.

За наш партньор – Иновативна FinTech компания, която предлага микро-финансови услуги в сътрудничество с мобилни телекомуникационни оператори и други партньори. За нарастващият им екип, ние търсим да назначим служител на позиция:

РЕГИОНАЛЕН МЕНИДЖЪР - ЗАПАДНА БЪЛГАРИЯ

Отговорности:

• Развитие и увеличаване на продажбите в поверения регион
• Създаване, поддържане и разширяване на клиентската база
• Определяне на цели за продажби и събирания на отделните офиси от региона
• Разработване на стратегии за продажби и събирания и постигане на зададени таргети
• Мониторинг на ефективността на екипа и мотивиране за постигане на целите
• Набиране и обучение на персонала в региона

Изисквания:

• Висше образование
• Професионален опит - минимум 2 години стаж на подобна позиция (познания
и опит в областта на продажбите на финансови услуги – предимство)
• Доказани умения в областта на директните продажби и развитието на директна мрежа
• Много добра компютърна грамотност
• Добро владеене на английски език - предимство
• Шофьорска книжка

Личностни умения:

• Предприемачески усет и ориентация към постигане на високи резултати
• Отлични комуникативни и организационни умения и стратегическо мислене
• Умение за ръководене на екип, с отлични лидерски качества
• Умение за работа в динамична среда с различен тип клиенти, умение за управление на различни операции от разстояние

Ако отговаряте на посочените условия и тази позиция представлява интерес за Вас, моля изпратете Вашето актуално CV.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!

Благодарим Ви!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Категория:

Мениджмънт, бизнес развитие

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

14.01.2019

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК