Ръководител Лаборатория - гр. София

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

Във връзка с разрастване на дейността на своя клиент, Менпауър България търси активен и отговорен професионалист, който да се присъедини към екипа на компанията на позиция

Ръководител Лаборатория

Основни отговорности:

Отговаря за процесите, свързани с изпитвания, лабораторни анализи и окачествяване на зърнени и маслодайни култури в лабораторията
Записва и анализира резултатите от опитите и следи за попълването на придружаващата документация според изискванията и политиката на компанията
Отговаря за качеството, правилното и точно изпълнение на анализите и методите за анализ
Извършва проверка на лабораторното оборудване и инструменти
Участва в изготвянето на работни инструкции за дейностите в лабораторията
Ръководи екип от лаборанти

Успешният кандидат притежава:

Релевантно за позицията висше образование
3+ години опит в работата със зърнени и маслодайни култури в лаборатория
Много добри познания относно нормативните изисквания, стандарти и технически спецификации за зърнени и маслодайни култури
Опит в менажирането на екип
Добри компютърни умения

Компанията предлага:

Работа в стабилна компания и екип от професионалисти
Стимулиращо възнаграждение
Осигурен транспорт до работното място

Ако това предложение Ви е заинтригувало, ще очакваме Вашата автобиография.

Благодарим Ви!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Категория:

Администрация
Селско, горско стопанство, рибовъдство

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

23.07.2019

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК