MedicalNews.bg търси сътрудник маркетинг и реклама

Описание

Описание и изисквания:
Във връзка с разрастването си, най-голямата специализирана медицинска медия, Medical News, търси да наеме човек за свободна позиция на пълен работен ден в отдел „Маркетинг и реклама“.
Основни задължения на позицията:
· Продажба на реклама в каналите на Medical News (сайтовете на медията и събития);
· Изготвяне на нови проекти и рекламни стратегии
· Консултация и продажба на маркетинг дейности, свързани с медицина, фармация, стоматология и здравеопазване (връзка с медици, фото и видео заснемане, криейтив кампании, event management и др.).
· Комуникация с медицински дружества и институции
· Комуникация с лекари, фармацевти и стоматолози
· Пътуване по събития
· Писане на статии
Изисквания:
· Мотивация за развитие в областта на маркетинга и рекламата
· Отлични презентационни, организационни и комуникационни умения
· Познания в областта на интернет рекламата и маркетинга
· Умение за спазване на срокове
· Опит в областта на специализираната медицинска реклама е предимство
Какво очакваме:
· Максимално използване на капацитета от база данни, контакти и познания на пазара на медията;
· Обогатяване на списъка от партньори на медията;
· Работа в екип с колеги от медията и външни партньори, координирайки процеса по осъществяване на единна стратегия за реализиране на успешни продажби;
· Активно участие и координиране на процеса по изготвяне на актуални презентации, стратегии и конкретни предложения и оферти;
· Поддържане на комуникацията с потенциални и съществуващи партньори на медията;
· Координиране и контролиране изпълнението на поетите ангажименти пред клиентите на медията.
Какво предлагаме:
· Работа на пълен работен ден
· Стимулиращо заплащане (месечна заплата + бонуси за осъществени продажби)
· Служебен телефон
· Позитивна работна среда и пълно сътрудничество от страна на екипа на Medical News
· Работа в млади, амбициозен и позитивно настроен екип
· Възможност за кариерно развитие и осъществяване на иновативни проекти
Предишен опит на подобна позиция, познания в сферата на медицинската реклама са желателни, но не и задължителни.
Ако смятате, че сте подходящ кандидат, изпратете CV на press@medicalnews.bg. При въпроси, свързани с позицията, моля свържете се с нас на 0889807559

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 1000 до 1500 лева на месец

Категория:

Медии
Реклама, PR
Маркетинг

Населено място:

Гр. София

Дата:

20.12.2018

Организация:

Медикъл Нюз ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Медикъл Нюз ООД може да получите ТУК