Стажант в отдел "Продажби и маркетинг" с немски език (ниво C1)- София

Стажант в отдел "Продажби и маркетинг" с немски език (ниво C1)
В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса. Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.
Вие не сте изключение!

Нашият партньор е една от водещите компании в Европа в сферата на предоставянето на телекомуникационни услуги и технически системи в областта на информационните технологии. Основана е в Германия и вече оперира повече от 20 години и наброява повече от 4000 служители.

За клона им в София търсим:

Стажант в отдел "Продажби и маркетинг" с отличен немски език (ниво C1)

Основни отговорности:
Отговаряне на запитвания на потребители на услугите на компанията, съгласно предварително проведено въвеждащо обучение;
Консултирането им в избора на най-походящите продукти за тях;
Информиране на клиентите за най-новите иновативни решения предлагани от компанията.
Компанията предлага:
Платено интерактивно обучение на немски език, включващо теория и практика;
Опция за редовни смени или 3-сменен режим на работа след обучението;
Допълнителни дни платен отпуск над стандартните 20 дни;
Високо възнаграждение + допълнителни леснопостижими бонуси;
Възможност за наемане на постоянен ангажимент;
Придобиване на професионален опит в една стабилна международна компания с традиции и високи стандарти.
Изисквания:
Владеене на Немски език на отлично ниво писмено и говоримо;
Умения за работа в екип;
Предишен опит не се изисква, но би бил предимство;
Много добри комуникативни умения;
Отлична компютърна грамотност.
Ако позицията представлява интерес за Вас, не се колебайте да ни изпратите Вашата автобиография!

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

HRS Staffing притежава лиценз от Националната Агенция по заетостта с №79/21.07.2014 валиден до 21.07.2019г.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Немски език

Трудов опит:
Стажант

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти

Категория:

Маркетинг

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

22.01.2019

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК