Графичен дизайнер- Пловдив

Описание

Графичен дизайнер
В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса. Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

За наш клиент, криейтив компания, която предлага цялостни решения в областта на маркетинга, търсим специалист, който да заеме своето място в екип от професионалисти, на позицията:

Отговорности:

- Криейтив и дизайн за онлайн и офлайн кампании;
- Обработка на снимки и графични изображения, използване на художествени умения;
- Реализиране на предпечатна подготовка;
- Разработване и реализиране на дизайн за различни онлайн кампании и др.;
- Адаптиране на дизайн за разнообразни канали;

Изисквания:

- Средно или висше художествено образование в сферата на графичния дизайн;
- Опит като графичен дизайнер, както и портфолио;
- Отлично владеене на Adobe Photoshop, Adobe Ilustrator, Abobe Indesign;
- Креативност и смели идеи;
- Самостоятелност и способност за справяне с работа в срокове;
- Талант и силна мотивация за развитие;

Предимство са:

- Опит в предпечатна подготовка;
- Опит в social media design или познания в онлайн рекламата, писане на текстове и др.;
- Опит с видео, мултимедия, анимация;
- Опит в създаване на уеб проекти.

Компанията предлага:

- Обучение, свързано с процеса на създаване и реализиране на интегрирани кампании;
- Отлична работна атмосфера - вдъхновяващ офис, среда и екип;
- Гъвкавост при условия и работно време;
- Възможност за предлагане и реализиране на нестандартни идеи и решения;
- Възможност за кариерно развитие;
- Бонуси обвързани с постигнатите резултати на екипа;
- Работа по предизвикателни и интересни проекти в различни браншове;

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361/15.09.2017

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Дизайн, Криейтив, Видео, Анимация

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

23.11.2020

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК