Специалист Маркетинг и Реклама- Пловдив

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

За наш клиент, уникален производител на медални монетни емисии, търсим мотивирана и амбициозна личност, която да заеме своето място в екип от професионалисти, на позицията:

Специалист Маркетинг и Реклама

Отговорности:

• Подпомага ръководството при планиране и осъществяване на маркетингови инициативи;
• Изготвя отчети за изпълнението на годишните планове и анализи в областта на
маркетинга;
• Планира, разработва и организира рекламни кампании подпомагащи продажбите;
• Използва различни канали за проучване на пазарното търсене, нивата на цените на
конкурентните продукти, следи присъствието им на пазара;
• Участва в поддържането на интернет страницата и активността в социалните мрежи, актуализира базата данни във видео каналите;
• Отговаря за цялостната организация при представянето на дружеството на панаири, изложби
и други.
• Участва в изготвянето на проекти за фирмени каталози и други рекламни материали.
Отговаря пряко за наличностите им.

Основни изисквания:

• Висше образование в областта на маркетинга и рекламата;
• Познания относно водещите практики в областта на маркетинга и рекламата;
• Отлична компютърна грамотност;
• Професионален опит;
• Лидерски умения;
• Опит в ръководене на екип се счита за предимство;
• Свободно владеене на английски език;

Компанията предлага:

• Мотивиращо възнаграждение;
• Стриктно спазване договореностите между страните;
• Професионално развитие сред екип от професионалисти;
• Здравословни и безопасни условия на труд;
• Постоянна и дългосрочна работа в стабилна компания;

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361/15.09.2017

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Реклама, PR
Маркетинг

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

05.08.2019

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК