Манипулант, фармацевтичен склад (временна заетост) на 4,6 или 8 часа- София

Gi Group e водеща международна компания, предлагаща решения за развитие на пазара на труда. В световен мащаб групата работи в областта на временната и постоянна заетост, подбор на персонал и редица други консултантски дейности за управление на човешките ресурси. Gi Group има близо 2400 служители в 22 страни на територията на Европа, Азия и Америка.

За наш клиент- един от най-големите дистрибутори на лекарствени продукти на европейския пазар, търсим енергични и отговорни хора за новооткрити позиции за длъжността Манипулант

Отговорности:
* Участва в подготовката на поръчките като намира и поставя на поточната линия заявените лекарства;
* Следи за състоянието на съхраняваната стока;
* Извършва товаро-разтоварна дейност на различно комплектовани лекартствени продукти;
* Отговаря за навременното приемане и подреждане на стоката в склада;
* Поддържа складовите площи.

Изисквания:
*Завършено средно образование;
*Опит на подобна позиция е предимство;
*Съвестно отношение към работата;
*Способност за поемане на инициатива.

Нашето предложение:
*Работа в сигурна компания – лидер в своя сегмент;
*Възможност за работа на пълно и непълно работно време;
*Приятелска работна атмосфера;
*Удобна локация в близост до Студентски град - Околовръстен път 199А.

Ако проявявате интерес към тази позиция и отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете актуална автобиография и снимка.

Джи Ай Груп ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал /лиценз № 2348, валиден от 18.09.2017 г./

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Работа в склад

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул. Ал. Стамболийски 84, ет.6

Дата:

30.08.2023

Организация:

Gi Group

Детайли за организацията:

Повече информация за Gi Group може да получите ТУК