Управител на магазин- Варна

Менпауър е световен лидер в управлението на човешките ресурси, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За наш партньор - международна компания в сферата на търговията с дрехи, търсим:

Управител на магазин

Отговорности на позицията:

Управление и организация цялостната дейност и подредба на магазина;
Отговорности относно управлението, обучението и развитието на служителите;
Организиране на финансовата отчетност в магазина;
Осигуряване провеждането на всички кампании и разпродажби в магазина;
Стремеж към постигането на поставените цели;
Осигуряване на високо ниво на удовлетвореност на клиентите чрез отлично обслужване.

Изисквания за кандидата:

Опит в областта на търговията с дрехи е предимство;
Познания и интереси в областта на модата;
Добро познаване и използване на MS Office (Word, PowerPoint, Excel);
Готовност за работа с гъвкаво работно време;
Добри административни, организационни и комуникативни умения;
Екипен дух и управленски умения;
Инициативност и умения за работа с хора;
Лоялност и коректност.

Компанията предлага:

Добро възнаграждение;
Развитие на професионалните умения;
Динамична и енергична среда с висока степен на самостоятелност;
Бонусна система.

Ако това предложение Ви е заинтригувало и отговаряте на посочените изисквания, моля, изпратете ни Вашето детайлно СV на български език.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Очакваме Ви!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Категория:

Маркетинг
Мениджмънт, бизнес развитие

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

27.08.2019

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК