Продуктов мениджър - Замразени продукти- София

Описание

Продуктов мениджър - Замразени продукти

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса. Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа. Вие не правите изключение!

В момента за един от нашите партньори – водеща търговска верига, която е синоним на модерна търговия и качествено обслужване търсим опитен и мотивиран професионалист за позицията:

Позицията е обвързана с поддържане комуникация с доставчиците на компанията, разширяване на продуктовото предлагане и организиране на търговската дейност.

Основни задължения отговорности:

• Водене на търговски преговори и кореспонденция с доставчици от чужбина;
• Договаряне на отстъпки и нови продукти с доставчиците;
• Установяване и поддържане на дългосрочни отношения с партньорите;
• Следене на дистрибуцията на фирмените продукти;
• планиране, организиране и контролиране на търговската дейност;
• Разработване на планове за продажбено развитие и следене за постигането на заложените
резултати.

Нашият партньор предлага:

• Възможност за дългосрочно професионално развитие в устойчива компания;
• Отлично възнаграждение;
• Редовни обучения според стандартите на компанията;
• Mобилен телефон, лаптоп, таблет;
• Работа в сплотен екип от професионалисти;
• Позитивна и подкрепяща работна среда, която се развива чрез иновации;
• Коректно и лоялно отношение.
• Ваучери за храна
• Карта за отстъпки във веригата
• Спортна карта
• Преференциални условия във банката партньор на веригата.

Изисквания за заемане на длъжността:

• Опит на търговска позиция в бързооборотния сектор 2 + години;
• Отлични комуникативни умения опит в преговорите с бизнес партньори на високо ниво;
• Търговски нюх и умения за развитие на партньорски отношения;
• Отлична компютърна грамотност и технически компетенции;
• Енергична и мотивирана натура ориентирана към постигане на резултати;
• Английски език на добро ниво.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Мениджмънт, бизнес развитие

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

05.03.2019

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК