Маркетинг Мениджър - гр. Варна

"Менпауър" е световен лидер в професионалните решения по подбор на персонал и управление на човешките ресурси.

"Менпауър България" ви предлага да се изправите пред предизвикателствата на позицията
Маркетинг Мениджър, към един от нашите партньори.

Основните отговорности включват:

Планиране, организиране, изпълнение и проследяване на маркетинговата дейност в компанията;
Изготвяне на маркетингов план и бюджет;
Работа по правилното позициониране на компанията на пазара;
Развитие и управление на брандовете на фирмата;
Планиране и внедряване на програми за лоялност на клиенти, промоции и др;
Събиране и обединяване на информация за пазарната ситуация и конкурентите;
Организиране и проследяване на резултатите от рекламните дейности и PR кампании;
Ръководене на малък екип;
Контакти и работа с външни фирми.

Изисквания:

Висше образование;
Продуктова насоченост;
Минимум 3 години опит на същата или близка позиция;
Натрупан практически опит в областта на маркетинга и рекламата в голяма фирмена структура;
Инициативност, отлични организационни умения и отговорно отношение към работата;
Умения за планиране, работа в срокове и в динамична среда.

Компанията предлага:

Интересна и динамична работа в развиващата се компания;
Свобода на действие и креативност;
Добро възнаграждение;
Тийм-билдинг програми.

Ако се интересувате от тази позиция и отговаряте на критериите по-горе, моля изпратете детайлна автобиография на български език. Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Поверителността е гарантирана!

Очакваме Ви!

Mенпауър България притежава лиценз за дейността си в България № № 2033 / 20.04.2016г

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Реклама, PR
Маркетинг
Мениджмънт, бизнес развитие

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

27.08.2019

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК