РЪКОВОДИТЕЛ ПРОЕКТИ - ОСВЕТЛЕНИЕ- Пловдив

Менпауър е световен лидер в управлението на Човешките ресурси, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

Менпауър България търси опитен специалист, който да заеме позицията:

РЪКОВОДИТЕЛ ПРОЕКТИ - ОСВЕТЛЕНИЕ

Отговорности:
- Планира и ръководи управлението на проекти в областта на осветлението на сгради и различни видове обекти;
- Организира и води преговори с клиенти, определя ценови нива и участва в сключването на договори с фирми-подизпълнители и фирми, предоставящи външни услуги в областта;
- Формира технически спецификации, моделира изпълнението на проекта още на ниво оферта и тръжна процедура;
- Отговаря за връзките с клиенти и доставчици, координира комуникацията между възложителите и изпълнителите на проекта;
- Съвместно с техническите ръководители следи за нормалното протичане на процеса по изпълнение на проектите;
- Преглежда и контролира планирания график спрямо актуалния напредък;
- Следи за изпълнението на заложените бюджети, разходи за ресурсно обезпечение с хора, машини и материали.

Изисквания:
- Висше техническо образование – електротехника или друго подобно;
- Опит на подобна позиция;
- Владеенето на английски език ще се счита за предимство;
- Шофьорска книжка – категория В;
- Организираност, инициативност и отговорност.

Компанията предлага:
- Реализация в компания с високи професионални стандарти;
- Добро заплащане и условия на труд;
- Професионално развитие и усъвършенстване;
- Въвеждащо фирмено обучение.

Ако това предложение ви е заинтригувало, ще очакваме Вашата професионална автобиография. Ще се свържем само с предварително одобрените по документи кандидати.

Менпауър България притежава лиценз номер № 2033 / 20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Категория:

Мениджмънт, бизнес развитие

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

21.05.2019

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК