Експерт маркетинг и реклама

Ние сме консултантска компания в областта на ЧР, специализирана в обучения, одит на системите по УЧР, разработване и управление на проекти по Европейските програми и подбор на персонал.

Във връзка с разширяване на дейността, за наш клиент с дългогодишен опит в областта на автокозметиката и автомаслата, търсим:

ЕКСПЕРТ МАРКЕТИНГ И РЕКЛАМА,
пряко подчинен на управителя

Основни задължения:

- Разработване, изграждане и изпълнение на цялостна маркетингова стратегия
- Планиране и организиране на специални събития
- Изготвяне на маркетинг презентации на български и английски език
- Разработка на рекламни материали за различни комуникационни канали
- Бюджетиране и изготвяне на периодични маркетинг отчети
- Координация на проекти с подизпълнители и партньори на компанията
- Създаване на съдържание за различни (печатни и онлайн) рекламни материали и PR публикации

Компанията се намира в района на жк Дружба 2, в близост до метростанция и автобусна спирка

Изисквания към успешния кандидат:

- Висше икономическо образование в сферата на маркетинга и комуникациите
- Опит в областта на маркетинга и рекламата - мин, 2 години
- Добра теоретична подготовка и практически умения за прилагане на маркетинг инструментите
- Свободно владеене на английски език - писмено и говоримо
- Отлично владеене на български език– писмено и говоримо
- Компютърни умения - Microsoft Office: Word, Excel; Power Point
- Силни организационни и презентационни умения;
- Комуникативност, креативност, отговорност, концентрация
- Ориентация към резултата

Компанията предлага:

- Много добро възнаграждение и условия на труд
- Въвеждащо обучение
- Добра работна атмосфера и екип

Ако тази възможност е предизвикателна за Вас, моля изпратете автобиография на вниманието на Даниела Илиева. Допълнителна информация можете да получите а тел 0884 53 01 55.

Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Уведомяваме Ви, че данните, които ни предоставяте, се обработват и съхраняват в съответствие с изискванията на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

Рейвън Консултинг Груп ООД е лицензиран посредник за подбор на персонал с удостоверение от МТСП 1825 от 22.01.2015, безсрочно.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 1000 до 1200 лева на месец

Категория:

Реклама, PR
Маркетинг
Дигитален маркетинг

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, жк Люлин, бл 411

Дата:

01.04.2019

Организация:

Рейвън Консултинг Груп ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Рейвън Консултинг Груп ООД може да получите ТУК