ЗАМЕСТНИК УПРАВИТЕЛ СУПЕРМАРКЕТ- София

Търговска верига Фантастико търси да назначи отговорен и лоялен служител на позицията Заместник управител супермаркет.

Задължения и отговорности:
• Отговаря за търговския резултат и представянето на магазина.
• Планира и организира работния процес.
• Отговаря за управлението и обучението на персонала, като дава и личен пример.
• Изготвя заявки на стоки.
• Контролира спазването на фирмените стандарти.

Изисквания:
• Опит на подобна позиция в сферата на бързооборотните стоки - мин. 2 години.
• Административни, организационни и лидерски умения.
• Инициативност и умения за работа с хора.
• Висше образование и добра компютърна грамотност.

Компанията предлага:
• Работна среда с добри практики и позитивна атмосфера.
• Интензивно обучение.
• Удобно работно време на смени.
• Отлично възнаграждение.
• Реална оценка на трудовото представяне.
• Възможност за професионално развитие.

Ако нашето предложение представлява интерес за Вас, изпратете своето автобиография.

Ще се свържем лично с одобрените от нас кандидати за интервю.

Конфиденциалността на всички кандидатури е гарантирана по смисъла на ЗЗЛД.

ВРЕМЕ Е ДА ДОБАВИМ НОВИТЕ 100!
ЕЛА И ТИ В СЕМЕЙСТВОТО!

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Трудово възнаграждение:

От 2100 до 2100 лева на месец

Категория:

Продажби - експерт мениджъри

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул“.Момина Сълза“ 14 А

Дата:

15.11.2021

Организация:

Ван Холдинг ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Ван Холдинг ЕООД може да получите ТУК