Финансов анализатор в Bloomberg TV Bulgaria

Екипът на икономическата телевизия Bloomberg TV Bulgaria търси финансовите анализатори.

Bloomberg TV Bulgaria, единствената икономическа телевизия в България, търси енергичен и инициативен колега, който има икономически и финансови познания, разпознава новините и знае как да ги поднесе на аудиторията, вниква в детайлите и вижда голямата картина, умее да работи с факти и различни видове данни. От своя страна, ние Ви предлагаме да станете част от професионален и сплотен екип, достъп до огромна база данни и по-лесна комуникация със специалисти и експерти от цял свят.

Bloombergtv bg търси хора, които:
- имат интереси в областта на икономиката и капиталовите пазари;
- ползват свободно финансовата терминология;
- могат да разчитат финансови данни и да ги анализират;
- имат бърза реакция и екипен дух;
- задължително условие е владеенето на английски език. Владеенето на други езици е предимство.

Отговорности:
- да разпознават значимите финансови и икономически новини;
- да изготвят анализи на база на финансови и икономически данни;
- да работят с Bloomberg терминал;
- да осъществяват и авторски коментари по актуалните теми на деня;
- да следят и международните новини.

Компанията предлага:
- работа в динамична среда на бързо развиваща се компания;
- млад и енергичен екип;
- колегиално отношение;
- отлични условия на работа;
- перспективи за професионално развитие и усъвършенстване.

Моля всеки, които има интерес от позицията да бъде част от екипа на Bloombergtv.bg да изпрати своята автобиография.
Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю за работа.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Медии
Финанси
Журналистика

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, бул. Брюксел 1

Дата:

09.06.2021

Организация:

ИНВЕСТОР.БГ АД

Детайли за организацията:

Повече информация за ИНВЕСТОР.БГ АД може да получите ТУК