ТЕХНИК НА ИНТЕЛИГЕНТНИ СЕЛСКОСТОПАНСКИ МАШИНИ- София

Джи Ай Груп (Gi Group) e водеща международна компания, предлагаща решения за развитие на пазара на труда. Предлагаме временна и постоянна заетост, подбор на персонал и други услуги за управление на човешките ресурси.

Наш доверен партньор международна компания с опит в прецизното земеделие, насочени към дигитализацията на земеделието и интелигентните инвентари, търсят да назначат за градовете София и Пазарджик:
ТЕХНИК НА ИНТЕЛИГЕНТНИ СЕЛСКОСТОПАНСКИ МАШИНИ

Основни отговорности:

За София - Обработване на място в сервиза на електронни повреди на различни части на съответният инвентар.
За Пазарджик- Работа на терен с гъвкаво работно време и служебен автомобил с лични километри.

Изисквания:

Техническо образование, средно или висше, специалност електроника, електротехника, механика или друго релевантно;
Опит в ремонта на дронове, сглобяване на авиационни части, ел навигации, изкуствен интелект и други;
Гъвкав човек, свикнал с динамика на работа, пътувания и обслужване на клиенти;
Човек работещ в оперативна самостоятелност, свикнал да си планира времето и ресурсите;
Английски език на работно ниво, не е задължителен, но е предимство.

Предлагаме:

Конкурентно възнаграждение;
Допълнително здравно осигуряване;
Мулти спорт карта;
Безплатни обучения и сертификационни програми.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящият подбор.

Джи Ай Груп ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал /лиценз № 2348/18.09.2017, безсрочен/

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Проект

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 2570 до 3300 лева на месец

Категория:

Поддръжка и Сервиз

Държава:

Друга държава

Населено място:

Гр.

Адрес:

бул. Ал. Стамболийски 84, ет.6

Дата:

27.11.2023

Организация:

Gi Group