МЕНИДЖЪР ИНТЕРИОРНИ РЕМОНТИ- София

Менпауър е световен лидер в сектора на труда и създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

Компанията търси да назначи за свой уважаван клиент – лидер в областта на проектирането и изграждането на инсталации, устройства и транспортни съоръжения за природен газ, мотивиран кандидат на позицията:

Отговорностите Ви ще включват:
- Познания в интериорните ремонти (довършителни работи);
- Да ръководи всички процеси във фирмата;
- Да умее да приоритизира задачите си;
- Комуникация с клиенти, изпълнители и работници;
- Развитие на базата от клиенти и екип.

Изисквания:
- Социални, организационни и проектни умения;
- Предприемчивост, организираност, умения за планиране;
- Опит в работа с клиенти;
- Опит в сферата на строително-монтажните и ремонтни дейности.

Компанията предлага:
- Гъвкаво работно време;
- Отлично заплащане;
- Бонусна система при завършен ремонт;
- Служебна кола, лаптоп и телефон.

В случай, че отговаряте на изброените изисквания и желаете да кандидатствате по тази обява, е необходимо да изпратите актуална автобиография.

Благодарим Ви!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 1500 до 2000 лева на месец

Категория:

Мениджмънт, бизнес развитие

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

22.05.2019

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК