АСИСТЕНТ КАТЕГОРИЯ СПОРТНИ СТОКИ- София

Менпауър е световен лидер в сферата на подбора и управлението на човешките ресурси, чрез повече от 3900 офиса в 82 държави.

За наш партньор – една от най-големите вериги магазини за спортни стоки на Балканите, търсим:

АСИСТЕНТ КАТЕГОРИЯ СПОРТНИ СТОКИ

ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
Анализ на тенденциите на пазара, конкуренцията и бързо развиващия се ритейл сектор;
Отговаря за актуализация на продуктовото портфолио (предсезонна подготовка и сезонни инициативи) за подобряване конкурентноспособността и качеството на продуктите
Анализ на клиентското поведение и продажбите;
Ценообразуване в съответната категория – намаления и промоционални активности
Идентифицира пазарните възможности;
Заедно с Ритейл мениджъра определя пазарна стратегия, търговска практика и ценова политика;
Отговаря и следи за планираните продажби.

ИЗИСКВАНИЯ:
Мин. 1 година опит на сходна позиция;
Икономическо образовние ще се счита за предимство;
Отлични комуникативни и организационни умения, както и умения за управление на времето;
Много добро ниво на английски език;
Опит с MS Office, най-вече Excel;
Възможност за пътуване в страната и в чужбина;

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:
Възможност за междусекторно парньорство и комуникация на международно ниво;
Възможност за работа с най-известните спортни брандове;
Мотивиращо стартово възнаграждение;
Ваучери за храна;
Допълнително здравно осигуряване;
Сигурност и възможност за кариерно развитие.
Позицията е многостранна, което ще изисква управление на проекти, управление на продуктите и координиране на усилията между различните отдели.

Ако това предложение отговаря на Вашия профил и е привлякло интереса Ви, ще се радваме да разгледаме Вашата кандидатура.

Ще се свържем само с предварително одобрените по документи кандидати.

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 1800 до 2600 лева на месец

Категория:

Маркетинг
Мениджмънт, бизнес развитие

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

26.08.2019

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК