Тийм Лидер- Пловдив

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За наш лоялен партньор, голяма международна компания, търсим да назначим:

Тийм Лидер

Основни отговорности:

Планира, ръководи и контролира всички производствени дейности, така че да се използват максимално организационните ресурси, с цел постигане на производствените цели за обем, себестойност, брак и стандарти за качество;
Гарантира производствена ефективност чрез намаляване на техническите и функционални прекъсвания на производствения процес;
Изготвя и прилага производствените графици и процедури и разпределя трудовите и капиталови ресурси, така че да получи максимална продуктивност;
Изготвя анализи на производството, поддръжката и отчетите за неизправности, за да идентифицира проблеми и да препоръча решения, които да подобрят представянето;
Планира, приоритизира и управлява поддръжката на производствените линии и престои, за да минимизира нарушаването на производствените графици;
Води, насочва, оценява и развива екип от супервайзори (бригадири), които са отговорни за различните производствени дейности;
Следи и проверява стандартите за здравословни и безопасни условия на труд и тяхното прилагане с цел осигуряване на безрисково производство и приложение на всички законови изисквания в тази област.

Необходими умения:

Висше техническо образование;
Задълбочени познания в областта на производствените процеси и технологии;
Задълбочени познания за нормативните актове и стандарти за технологичните и качествени характеристики на производството;
Познания в областта на системите за качествен контрол и стандартите за качество;
Доказан опит на подобна позиция, минимум 3 години;
Умения за управление на екип;
Добро владеене на английски език;
Много добра компютърна грамотност;
Шофьорска книжка кат. Б.

Компанията предлага:

Възможност за развитие в голяма международна компания;
Коректни трудови взаимоотношения;
Отлични условия на труд;
Мотивиращо възнаграждение.

Ако отговаряте на посочените условия и тази позиция представлява интерес за вас, моля изпратете вашето актуално CV.

Благодарим Ви!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките ресурси

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Категория:

Мениджмънт, бизнес развитие

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

26.08.2019

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК