ЗАМЕСТНИК-УПРАВИТЕЛИ НА МАГАЗИН- София

Описание

Направете кариера с HOMEMAX в гр. София!

В УСПЕШНИТЕ ФИРМИ РАБОТЯТ УСПЕШНИ СЛУЖИТЕЛИ!

Ние сме една от най-успешните търговски компании в България, представена в София, Пловдив, Варна, Бургас, Стара Загора, Плевен и Русе

Във връзка с разширяване на дейността ни в гр.София, търсим

ЗАМЕСТНИК-УПРАВИТЕЛИ НА МАГАЗИН с един от следните профили
- Техника
- Санитария
- Градина
- Интериор
- Строителство

Основни задължения:
• Управлява всички процеси във връзка с ефективната работа на отдела, за който отговаря
• Самостоятелно ръководи поверения му екип
• Подбор, обучение и развитие на персонала
• Контролира стоката в отдела- наличности, излагане, движение
• Замества Управителя на магазина

Изисквания:
• Опит на ръководна позиция в търговска фирма
• Реализиране на фирмените цели и политика
• Високо ниво на организаторски компетенции
• Висока степен на мотивация, ангажираност и насоченост към резултатите
• Ориентираност към клиентите
• Готовност за взимане на решения и поемане на отговорност

Ние предлагаме:
• Възможност за професионално израстване;
• Атрактивно заплащане;
• Коректни трудови и работни взаимоотношения;
• Ваучери за храна;
• Карта за отстъпка в обектите на дружеството;
• Възможност за участие в програма Multisport.

Ако нашето предложение е предизвикателство за Вас, то ние очакваме още днес кандидатурата Ви с посочен референтен номер директно онлайн.

Моля, кандидатствайте по тази обява, само ако считате, че отговаряте на всички изисквания. Ние ще се свържем единствено с одобрените по документи кандидати.

Всички документи ще бъдат разглеждани строго конфиденциално по смисъла на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Категория:

Мениджмънт, бизнес развитие

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. София, бул. \"Владимир Вазов\" № 83

Дата:

05.09.2019

Организация:

Баумакс България ЕООД

Повече информация за Баумакс България ЕООД може да получите ТУК