Мениджър Асортимент Плочки/ Buyer Tiles- София

Ние сме HOMEMAX- утвърдена верига хипермаркети, предлагаща строителни материали и цялостни решения за дома- един от лидерите на пазара.

За Централния ни офис в гр. София търсим мотивиран и ангажиран колега, който със своите опит и енергия да обогати и допълни екипа ни от професионалисти.

МЕНИДЖЪР АСОРТИМЕНТ, категория ПЛОЧКИ

Основни отговорности:
- Поддържа оптимални нива на стоковите наличности чрез правилно планиране и реализиране на поръчките
- Наблюдава пазара, следи тенденциите и клиентските нагласи
- Предлага нови продукти, за да отговори на клиентското търсене
- Инициира и организира промоционални кампании
- Води преговори с доставчици
- Организира и контролира работата на специалистите в поверения му сектор
- Изготвя анализи и справки за ръководството на компанията

Изисквания към кандидатите:
- Минимум 2 години опит в управлението на асортимент Плочки- фаянс, гранитогрес, теракота и др. или на сходна позиция изискваща детайлно познаване на изброените стоки
- Завършено висше образование
- Отлично владеене на английски език (писмено и говоримо)
- Много добра компютърна грамотност - MS Office, Internet, ERP Systems
- Висока лоялност и корпоративна култура
- Отлични комуникативни и презентационни способности, умения за водене на преговори
- Много добри ръководни умения и способност за работа в екип
- Активен шофьор с възможност за командировки в страната и чужбина

Ние предлагаме:
- Атрактивно възнаграждение и добър социален пакет
- Коректни и дългосрочни трудови отношения
- Предизвикателна и динамична работа
- Работа в екип от и в партньорство с доказани професионалисти и лидери в сектора

Ако нашето предложение е предизвикало интереса Ви и смятате, че отговаряте на изискванията ни, очакваме Вашата кандидатура. Ние ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Срок за подаване на документи: 24.10.2019 г.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално и подлежат на закрила по смисъла на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Категория:

Мениджмънт, бизнес развитие

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. София, бул. \"Владимир Вазов\" № 83

Дата:

03.10.2019

Организация:

Баумакс България ЕООД

Повече информация за Баумакс България ЕООД може да получите ТУК