Телемаркетинг агент- София

Във връзка с израстването на наш клиент, високотехнологична компания в сферата на небанковия сектор и FinTech структурите, търсим мотивиран професионалист, който да се присъдени към тях на позицията:

Телемаркетинг агент

Мисията на HRS Bulgaria е да свързва българския човешки капитал с най-добрите работодатели. Позволи ни да намерим по-добра работа за теб и да ти помогнем да се развиваш. Кандидатствай сега!

Основни изисквания:
• Опит в продажбите в сферата на автомобилната индустрия;
• Познания в сферата на лизинг и застраховане;
• Завършено сред/ висше образование;
• Познания относно финансови институции.

Компанията предлага:
• Отлично месечно възнаграждение;
• Много добре развита бонусна система;
• Динамична работна среда с възможност за кариерно развитие;
• Офис на комуникативна локация.

Основни задължения:
• Обработване на молби за преподписване и подновяване на лизинг, спрямо установените стандарти;
• Up sales на лизингови автомобили и продукти;
• Проучване на клиентите и анализиране на събраната информация.

Ако позицията представлява интерес за Вас, не се колебайте да ни изпратите Вашата автобиография!

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2361 от 15.09.2017 г

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Маркетинг

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

25.10.2019

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК