Зонален Мениджър- Пловдив

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

За наш партньор, една от най-бързо развиващите се български компании в сферата на потребителско и небанково кредитиране, търсим мотивиран специалист за позицията:

Зонален Мениджър

Отговорности:
Ръководи процесите за постигането на целите в поверените му офиси;
Поддържа и разширява пазарния дял в тях;
Управлява и контролира събираемостта;
Изготвя месечни планове за продажби и събиране;
Проследява и анализира клиентския потенциал и пазарния дял;
Осъществява планови посещения с цел следене за спазването на процедурите и индикаторите за развитие в офисите;
Участва в процеса по подбор и обучение на кадри;
Води отчетност;
Спазва фирмената политика и следи за прилагането й от офисните служители.

Компанията предлага:
Мотивиращо възнаграждение;
Атрактивна бонус схема;
Професионално развитие в бързо растяща компания;
Динамична работна среда;
Много добър социален пакет.

Изисквания:
Икономическо образование – средно или висше;
Опит в управлението на търговска структура;
Отлични комуникативни и лидерски умения;
Търговски усет;
Готовност за пътувания из региона.

При проявен интерес, моля, изпратете Вашата автобиография.
Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361/15.09.2017

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Мениджмънт, бизнес развитие

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

25.10.2019

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК