Мениджър ключови клиенти - директни продажби- Бургас

Описание

Направете кариера с HOMEMAX!

В успешните фирми работят успешни служители!

За да подпомогнем екипа си в гр. Бургас, търсим ангажиран и компетентен:

Мениджър ключови клиенти - директни продажби

Основни задължения и отговорности:
- продажби тип В2В;
- успешно изпълнение на зададените цели;
- ефективно проучване на пазарните тенденции и конкуренцията;
- налагане на марката и разширяване на клиентската мрежа;
- поддържане на дългосрочни взаимоотношения с клиентите и грижа за тяхната удовлетвореност;
- изготвяне на периодични отчети и справки към ръководството на компанията.

Изисквания:
- опит в областта на директните продажби или търговията;
- отлична комуникативност, позитивно мислене и дружелюбност;
- умения за спазване на зададените крайни срокове;
- активен шофьор;

Подходящото висше образование (икономическо или инженерно), задължителното ПОЗНАВАНЕ НА СТРОИТЕЛНИЯ ПАЗАР В РЕГИОНА и шофьорската книжка (кат.Б) са предпоставка за заемането на тази позиция.

Ние Ви предлагаме:
- разнообразна работа с възможности за лична изява;
- атрактивен социален пакет и възнаграждение съобразно постигнатите резултати;
- служебен автомобил и мобилен телефон;
- отлични шансове за развитие в млад и мотивиран екип;

Ако нашето предложение е предизвикателство за Вас и искате да се развивате динамично, то ние ще се радваме да получим Вашите кандидатури с посочен референтен номер директно онлайн.

Ние ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално и подлежат на закрила по смисъла на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Мениджмънт, бизнес развитие

Населено място:

Гр. Бургас

Адрес:

гр. София, бул. \"Владимир Вазов\" № 83

Дата:

31.10.2019

Организация:

Баумакс България ЕООД

Повече информация за Баумакс България ЕООД може да получите ТУК