Промоутър

Нашият клиент e иновативна агенция за запознанства с изградена широка мрежа от професионалисти. За разширяващата се дейност на компанията търсим „Промоутър” за град Варна.

Работата е подходяща като източник за допълнителен доход. Заплаща се на база комисиона.

Отговорности:

• Води активна комуникация с потенциални клиенти на агенцията
• Проучва нови възможности за осъществяване на контакт с клиенти
• Предлага на потенциални клиенти портфолиото от услуги на агенцията

Изисквания:

• Много добри търговски умения
• Комуникативност и умения за работа в екип

Ако смятате, че сте точният кандидат за тази позиция, ще се радваме да получим Вашата автобиография.

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Притежаваме лиценз за извършване на посредническа дейност по наемане на работа №2340/31.08.2017 г. Регистрацията е безсрочна.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Срок на заетост:
Почасова

Договор:
Друг

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 500 до 1500 лева на месец

Категория:

Реклама, PR
Маркетинг

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

град София, ул.Плана планина №2, вх.Б

Дата:

05.12.2019