Търговски Мениджър- София

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

За наш клиент, търсим да назначим служител на длъжност:

Търговски Мениджър

Основни отговорности:

• Изготвяне на годишен бюджет за своя търговски регион;
• Планиране и контрол върху изпълнението на продажбите;
• Създава и обучава екипа на търговците. Изгражда търговски маршрути и контролира посещенията;
• Изготвя отчети за месечни продажби според бюджета;
• Отчита изпълненията на търговските представители за тримесечие;
• Прогнозира дължимото събиране на задължения от различните канали;
• Управлява маркетинговите кампании и дейностите на компанията на ниво област. Дава предложения и изпълнява местни промоции и дейности;

Компанията предлага:
• Атрактивни условия (твърда заплата + стимулиращи бонуси);
• Модерно оборудване (нов автомобил, таблет и телефон);
• Работа в динамична и интересна среда, в която името на фирма се носи с авторитет;
• Административна и социална подкрепа на високо равнище;
• Възможност за кариерно развитие;

Изисквания за заемане на позицията:
• Предишен опит като търговски мениджър;
• Отлични комуникативни умения и опит в управлението на хора;
• Перфектна организация;
• Целенасоченост и мотивация;
• Изключителна отговорност при управление на предоставените ресурси;
• Компютърна грамотност (MS Office) и валидна шофьорска книжка.

Ако мислите, че тази работа е за Вас, моля изпратете CV до 15.02.2020г.

Контакт ще бъде осъществен само с кандидатите, одобрени по документи.

Документите ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност и стриктно спазване Общия регламент за защита на личните данни (GDPR) и Закона за защита на личните данни

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Мениджмънт, бизнес развитие

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

19.03.2020

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК